Kedves Utasaink!
2019.04.10-től bankkártyával is lehet fizetni Óváros téri ügyfélszolgálatunkon.
Üdvözlettel
a V-Busz csapata

Kedves Utasaink!
2019.04.10-től bankkártyával is lehet fizetni Óváros téri ügyfélszolgálatunkon.
Üdvözlettel
a V-Busz csapata
